Ziedo sirds veselības pārbaudei senioriem un maznodrošinātajiem

Kategorijā “Dzīvošanai”

Mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā bieži vien sanāk aizmirst par to Latvijas sabiedrības daļu, kurai līdzcilvēku atbalsts ir ļoti nepieciešams. Tās ir maznodrošinātās ģimenes un seniori, kuru, nereti pieticīgās, pensijas un pabalsti ieliek viņus neapskaužamā situācijā, kad nākas meklēt līdzcilvēku palīdzību. Nepieciešamās zāles, ārsta palīdzība, ēdiens vai malkas pagale mājokļa sasildīšanai šiem cilvēkiem ir kritiski svarīga, lai spētu dzīvot. Šādos un līdzīgos gadījumos ļoti nepieciešams līdzcilvēku atbalsts un rūpes, ko mēs visi kopā varam sniegt!

Sirds un asinsvadu slimības joprojām ir viens no galvenajiem saslimstības un mirstības iemesliem Latvijā un pasaulē. Viena sirds veselības pārbaude Latvijā izmaksā vidēji 45 EUR, kuru, cilvēkiem ar maziem ikmēneša ienākumiem, ir grūti apmaksāt. Sirds Fonda dibinātāja un kardioloģe ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi Dr. Inguna Rožkalne-Žubure, sadarbībā ar pašvaldību sociālajiem dienestiem, organizē braucienus visā Latvijā, nodrošinot mūsu senioriem un maznodrošinātajiem iedzīvotājiem bezmaksas konsultācijas sirds veselībai.

Līdzcilvēku ziedojumi Sirds Fondam palīdz ne tikai nodrošināt kardiologa konsultācijas, bet individāli uzklausīt vajadzības un palīdzēt arī citos veidos. Līdz šim, projekta ietvaros, senioriem un maznodrošinātajiem Sirds Fonds nodrošinājis:

  • medikamentus, ortozes un citas medicīnas preces;
  • apkures katlu un malku;
  • mēbeles un citas preces, kas ievērojami uzlabojušanas cilvēku ikdienu.

SirdsFonds.lv par ziedojumiem neiekasē komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda tiek novirzīta izvirzīto mērķu īstenošanai.

Projektus var atbalstīt

1. Pa tālruni – 9000 6765

(zvana cena 4,27 €).

3. Ar pārskaitījumu

Kam: Nodibinājums Ingunas Rožkalnes-Žubures Sirds Fonds
Reģ. nr.: 40008221407
Banka: AS Swedbank
SWIFT: HABALV22
Konts: LV88HABA0551038099451
Mērķis: Ziedojums un Kategorija (Dzīvnieki, Veselība, Transports)

Izvēlieties ziedojuma summu

Ziedojuma summa
Ziedošanas biežums