Par fondu

Sirds Fonds sniedz nepieciešamo palīdzību ikvienam, kurš pēc tās jautā. Mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā bieži vien sanāk aizmirst par to Latvijas sabiedrības daļu, kurai līdzcilvēku atbalsts ir ļoti nepieciešams. Tās ir maznodrošinātās ģimenes un veci, nevarīgi sirmgalvji, kuri savu mūža nogali pavada nabadzībā un vientulībā. Latvijas sirmgalvju, nereti pieticīgās, pensijas bieži vien noved viņus neapskaužamā situācijā, kad nākas meklēt jebkādu iespējamu palīdzību. Tāpat, pasliktinoties ekonomiskajai situācijai valstī, uz ielām diemžēl nonāk ar vien vairāk un vairāk pamestu dzīvnieku, kuriem, tāpat kā mums visiem, ir nepieciešama pajumte, ēdiens un silta sega. Šādos un līdzīgos gadījumos ļoti nepieciešams līdzcilvēku atbalsts un rūpes, ko mēs visi kopā varam sniegt!

Aktuālie projekti

Ziedo pamestajiem
dzīvniekiem

Palīdzība pamestajiem
dzīvniekiem Ukrainā

Nepieciešamo preču
nosūtīšana uz Ukrainu

2022.gada pirmajā pusē pasauli sasniedza šokējošas ziņas par Krievijas iebrukumu Ukrainā. Vēloties palīdzēt karā iesaistītajiem, Sirds Fonds realizēja divus lielus projektus, kuru mērķis bija atbalstīt karavīrus, civiliedzīvotājus un pamestos dzīvniekus Ukrainā. Tika realizēti divi projekti – Palīdzība pamestajiem Ukrainas dzīvniekiem un Nepieciešamo preču nosūtīšana uz Ukrainu, kuru ietvaros tika nosūtītas divas kravas automašīnas ar nepieciešamajām precēm uz Kijivu.

2022. – 2023. gads

2022.gada pirmajā pusē pasauli sasniedza šokējošas ziņas par Krievijas iebrukumu Ukrainā. Nepaliekot vienaldzīgiem, Sirds Fonds komanda realizēja divus lielus projektus, kuru mērķis bija atbalstīt ne vien karavīrus un civiliedzīvotājus, bet arī pamestos dzīvniekus Ukrainā, kas, kara seku rezultātā, ir nonākuši uz ielas (Projektus iespējams apskatīt šeit – Palīdzība pamestajiem Ukrainas dzīvniekiem un Nepieciešamo preču nosūtīšana uz Ukrainu). Aktīvi strādājot un piesaistot nepieciešamos ziedojumus kā no līdzcilvēkiem, tā Latvijas uzņēmējiem, Sirds Fonds gada laikā ir nosūtījuši četras kravas ar svarīgām medicīnas iekārtām, operāciju gultām, medicīnas precēm un barību dzīvniekiem uz dažādiem Ukrainas reģioniem.

Neraugoties uz Fonda darbību Ukrainā, Sirds Fonda dibinātāja, kardioloģe ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, Dr. Inguna Rožkalne-Žubure ir veikusi un turpina veikt bezmaksas kardiologa konsultācijas Latvijā dzīvojošajiem maznodrošinātajiem un senioriem, kas norit ciešā sadarbībā ar pašvaldību sociālajiem dienestiem visā Latvijā.

2014. – 2021. gads

Dr. Ingunas Rozkalnes-Žubures labdarības fonds tika izveidots 2014. gadā. Viens no galvenajiem fonda mērķiem bija dalīties ar vietējiem iedzīvotājiem vairāk nekā 30 gadu pieredzē kardioloģijā un fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā, jo ar pareizu pieeju var izvairīties no daudziem veselības sarežģījumiem vēl pirms to rašanās. Sadarbībā ar Latvijas Ārstu biedrību ir izdots informatīvs ceļvedis “Ieklausies savā sirdspukstā“. Tajā apkopoti kardioloģiskās rehabilitācijas ārstu ieteikumi sirds slimniekiem, kas jāievēro pēc sirdslēkmes, lai dzīvotu ilgi un pilnvērtīgi. Rokasgrāmata ir izdota 7000 eksemplāru tirāžā un ir bez maksas pieejama tiešsaistē.

Kopš 2014. gada fonds aktīvi darbojas arī visā Latvijā, sniedzot finansiālu atbalstu pensionāriem, maznodrošinātām, trūcīgām ģimenēm un mazaizsargātām iedzīvotāju grupām medikamentu, higiēnas preču un uztura iegādei.

Fonds rīko kampaņu par bezmaksas kardiologa konsultācijām pensionāriem Latvijas pilsētās un rajonos.

Tiek organizēti semināri, kursi, lekcijas un citi pasākumi, kuru mērķis ir veselības veicināšana un slimību profilakse.

Tiek izstrādāti un popularizēti sabiedrības veselības veicināšanas un veselīga dzīvesveida politikas principi.

Sadarbībā ar Latvijas Veselības tūrisma klasteri fonds piedalās medicīnas tūrisma attīstībā Latvijā.

Fonda dibinātāja

Inguna Rožkalne–Žubure

Inguna Rožkalne–Žubure – ārste kardioloģe, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste.

1988. gadā beigusi Rīgas Medicīnas institūtu. No 1988. līdz 1990. gadam strādājusi par pasniedzēju Rīgas 5. medicīnas skolā. No 1990. līdz 2008. gadam strādājusi P. Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā. 1996. gadā sākusi strādāt par ārsti internisti VSIA „Nacionālais rehabilitācijas centrs Vaivari”. 1999. gadā ieguvusi kardiologa sertifikātu un sākusi vadīt Pieaugušo internās rehabilitācijas programmu NRC “Vaivari”. No 2002. gada strādājusi Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības katedrā. Kopš 2010. gada kardiologa privātprakse, kas pašlaik atrodas Jūrmalas slimnīcas telpās.
Kopš 1999. gada Latvijas Kardiologu biedrības biedre un kopš 2000. gada Eiropas Kardiologu asociācijas biedre.

Mūs atbalsta

Projektus var atbalstīt

1. Pa tālruni – 9000 6765

(zvana cena 4,27 €).

3. Ar pārskaitījumu

Kam: Nodibinājums Ingunas Rožkalnes-Žubures Sirds Fonds
Reģ. nr.: 40008221407
Banka: AS Swedbank
SWIFT: HABALV22
Konts: LV88HABA0551038099451
Mērķis: Ziedojums un Kategorija (Dzīvnieki, Veselība, Transports)

Izvēlieties ziedojuma summu

Ziedojuma summa
Ziedošanas biežums